Poradenství

Fytoterapie

 Poskytuji individuální poradenství v oblasti fytoterapie, volba konkrétních bylin, tinktur, případně mastí apod. na dané potíže. Cena 750 kč / 1 hod.

Bachova květová terapie

Jsem certifikovaným praktikem této metody, poskytuji poradenství při výběru konkrétních Bachových květových esencí, jedná se o velmi jemnou metodu, která nenásilným způsobem navrací člověka do rovnováhy na psychické a emocionální úrovni, což se následně projeví i na zdraví a celkové vitalitě těla. Cena osobní individuální konzultace je 750 kč / 1 hod. Namíchaná užívací lahvička esencí na míru stojí 250 kč.

Poradna může probíhat také prostřednictvím emailu, kdy mi napíšete vaše konkrétní potíže a já vám namíchám bylinky či květové esence na míru a pošlu vám je poštou. Cena tohoto poradenství je 500 kč, užívací lahvička esencí stojí 250 kč, balení mých bylinkových čajů stojí 100 kč + poštovné.

Bylinky

Většina bylin pochází z naší certifikované přírodní zahrady, ostatní z okolní, čisté přírody jižních Čech. Jedná se o velmi šetrně, ručně sbírané bylinky, proto obsahují přesně tu neidentifikovatelnou složku navíc, kterou ve strojově sklízených a překupovaných bylinkách nikdy nenajdete.  Naše bylinky jsou pěstované, sbírané a míchané s velkou láskou, pozorností, vděčností a ohleduplností k celé přírodě, i k matce Zemi…

Věnuji se také výrobě bylinných mastí, tinktur a vlastních květových esencí.

Zahradnictví

Poskytuji odborné zahradnické poradenství při zakládání, či rekonstrukci, a celkové harmonizaci zahrad.

Preferuji zahrady ve venkovském a přírodním stylu.

Nabízím tyto možnosti:

  • individuální konzultace nad plánem vaší zahrady u nás

Cena 750 kč / 1 hod.

  • individuální konzultace na místě, na vašem pozemku

Cena 750 kč / 1 hod. + 6 kč / 1 km jízdy

Můžete také navštívit některý z mých zahradnických, nebo bylinkářských seminářů.

V případě jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat.

prirodni_zahrada_prehajek