Síla vědomého ženství

Letní pobytový seminář pro ženy - pozvánka

Jedná se o naučný, ale i léčebný a relaxační týden pro ženy. Obsahem semináře budou témata – Praktické bylinářství, Léčba vůní a energií rostlin, Archetypy ženské duše- najdi klíč ke své vnitřní síle, dále seznámení se s technikami kvantování a Etikoterapie. Navštívíme silná, energetická místa s léčebným potenciálem, zažijeme šamanské bubnování a jemně vedené, harmonizující meditace.

Čas a místo konání- 9.7 -  16.7 2023, chalupa U BYLINÁŘKY, Všemyslice 37, místní název Přehájek, je to nedaleko Týna nad Vltavou, v krásném koutě jižních Čech.

buben

Program:

Neděle 9.7 2023 příjezd a ubytování od 17. hodiny, poté společná večeře, vzájemné seznámení

Pondělí. 10.7 2023:

Praktické bylinkaření, úvod do fytoterapie, Domácí bylinná lékárnička, představení konkrétních bylin a možnosti jejich využití, Bylinky pro zdraví a krásu žen, důraz na psychosomatické souvislosti. Návštěva ukázkové bylinkové zahrady.

(Lektorka Jana Jungová, terapeutka, nadšená bylinkářka a zahradnice, tvůrce Ukázkové přírodní zahrady Na Přehájku, certifikovaný praktik Bachových květových esencí.

kytka

Úterý a středa 11-12.7 2023- Síla archetypů ženské duše

Archetyp je pradávný vzorec chování. Může působit negativně nebo jako podporující. Proč znát působení archetypů? Abychom byly schopny rozlišit, kdy se chováme podle jejich  šablony, a kdy naše chování vychází z čistoty nitra. Podíváme se archetyp Bojovnice, Oběti, Fúrie, Léčitelky, Divoženky…A následně si s nimi dáme chvilku v přírodě.

Jedná se o prožitkový, sebepoznávací seminář. Vydáme se na cestu samy k sobě, do svého nitra, hledat své vlastní, silné kořeny. A poznat a opustit vše nacvičené, co nám není vlastní. Odhodit všechny nánosy naučeného chování, převzatých vzorců a pocitů oběti.

Najít klíč ke své síle. V bezpečném, ochranném kruhu žen, být si navzájem zrdcadly i průvodkyněmi, sestrami ve svém ženství, vzájemnou podporou, tak, jak to bývalo po staletí.

(Provázet těmito dvěma dny nás bude velmi moudrá a zkušená lektorka Ivana Lišková, která má velký dar intuice a hřejivé přívětivosti. Terapeutka, akášické vhledy, tarot.)

obrazy v trávě

Čtvrtek 13.7 2023

Energie rostlin, praktická aromaterapie, jak nás léčí a harmonizují vůně, jakými nehmotnými aspekty,, k nám říše rostlin promlouvá…Bachova květová terapie, jak to funguje, když už neléčíme fyzickým tělem rostliny, ale jejím energetickým otiskem? Čeká nás také intuitivní bylinářství a ,,ochutnávka,,  rostlin všemi smysly. Představíme si starodávné magické byliny používané k očistě prostorů i lidí, a také rostlinná vykuřovadla. V tomto dnu určitě odhalíme a probudíme archetyp čarodějky v nás…

(Průvodkyní viditelným i neviditelným světem rostlin vám bude lektorka Jana Jungová)

kytky

Pátek 14.7 2023

Celodenní naučný a prožitkový seminář Kvantování- teorie a praxe

(Provázet celým dnem nás bude skvělá terapeutka a nádherná bytost Ivanka Sztojková, která kromě kvantování je také terapeutkou metody EFT.)

Více o metodě kvantování.

Metoda kvantování vychází z teorie kvantového pole, (pole vědomí), které je,,živé,, které  je s námi v neustálé interakci. A svým způsobem nám zrdcadlí, naše převládající duševní a emoční rozpoložení. Technika kvantování se dá přirovnat k práci s počítačem, respektive k péči o něj. Podle míry zahlcenosti naší mysli potřebujeme buď odinstalovat nevhodné programy a do koše vyhodit nepotřebné soubory a složky, nebo reinstalovat systém anebo zformátovat disk. Máme-li vyčištěno, můžeme tvořit složky a soubory nové, vhodné, aktuální. Aby kvantování fungovalo, tak je podmínkou být v uvolněném stavu, ve stavu alfa, ideálně ve svém srdci. Vše, co se děje v nás, se děje i kolem nás... To vše se děje, ať chceme nebo nechceme, ať tomu věříme nebo ne. Pomocí této metody se můžeme stát vědomými tvůrci své vlastní reality.

zahrada

Sobota 15. 7 2023

Výlet na starodávné, posvátné silové místo Burkovák.

Dle archeologických nálezů z doby starých Keltů toto místo v minulosti sloužilo pravděpodobně jako posvátný háj, kam se nosili dary…Lidé zdejší sílu popisují jako kosmickou-mužskou, ale je zde přítomna i ženská energie, na vyvýšené části vrchu, kde její vyvěrání označuje kruh plochých kamenů. Lidé, kteří sem přijdou, mohou energii pocítit i fyzicky a odnést si odsud hluboké, zážitky.  Na západním úbočí svahu se nachází novodobý kamenný kruh-kromlech, s krásným výhledem do krajiny. Zde se můžete zharmonizovat a dočerpat léčivou energii. My na tomto vrchu společně uspořádáme šamanský bubnový ceremoniál, s léčivou meditací. (Vezměte si svoje bubny, pokud máte, případně budou i k zapůjčení., doprava na místo vlastními auty.)

kameny

V pozdních odpoledních hodinách nás čeká přednáška velmi milé, empatické lektorky Lenky Chytkové Etikoterapie.

Etikoteapie se zabývá uzdravováním nemocných vztahů. V nesprávných vztazích k sobě a k druhým hledá příčiny problémů a nemocí člověka.
Nemoc těla je z tohoto pohledu jen hmotným otiskem nemocné duše, která ještě nenalezla cestu k vesmírnému řádu.

Přínosy etikoterapie, co nás učí: Porozumět a pochopit, proč se nám určité věci dějí a co se nám tělo snaží říct nemocemi, kterými trpíme. Dívat se na věci z jiného úhlu pohledu – uvidět, co nám dané situace daly a v čem nás posílily. Učí, jak se zbavit dogmatu, iluzí i chybných mentálních vzorců, které jsme si během svého života vytvořili, abychom přežili, a které nám již neslouží k dobru. Pojmenovat negativní pocity a emoce, které v sobě máme, učí nás, jak je zpracovat a pomoci sám sobě, nebýt závislý na pomoci zvenčí.

kamen

Etikoterapie říká, že hluboká a dlouhodobá nespokojenost na více úrovních, nám dokáže vzít veškerou sílu, zdraví i radost ze života. Učí a ukazuje nám, že všem zdravotním problémům předchází vždy velké množství nezpracovaných, negativních a bolestných pocitů a emocí z různých oblastí našeho života.

Bolavé emoce vždy vznikají z nepochopených vztahů – rodinných, partnerských, pracovních…Z nesprávného vztahu sám k sobě. Je důležité vědět, že příčinou každé negativní myšlenky, slova nebo skutku je hluboká vnitřní bolest. Etikoterapie je určena pro ty z vás, kteří jsou ochotni vykročit na krásnou, ale obtížnou cestu do svého nitra. Je pro ty, kteří vnímají zodpovědnost za své zdraví a chtějí pro uzdravení sami něco aktivně udělat.

oheň

Neděle 16.7 2023- Společná snídaně a kolem 10. hodiny rozloučení.

Program začíná vždy v 10. hodin, končíme kolem 16. hodiny, ostatní volný čas lze využít k procházkám po okolí využít možnosti koupání v přírodních koupalištích v okolí, nebo jen k relaxaci a odpočinku.

K dispozici návštěvnicím semináře bude také celá rozlehlá přírodní zahrada Na Přehájku, kde najdete mnoho krásných tichých zákoutí, aktivovaný menhirový kruh, meditační pyramidu, nebo můžete odpočívat a zharmonizovat se ve včelím domku a ochutnat vodu, ozářenou bio-polem včel.

V případě zájmu budou mít ženy možnost individuálně využít poradenství - fytoterapie, Bachovy esence, tarot, etikoterapie a také služeb certifikovaného maséra. (Tyto individuální služby se hradí zvlášť.) V zahradě je možnost zakoupení různých domácích produktů-džemy, sirupy, med, bylinné čaje, masti a přírodní kosmetika.

Cena týdenního semináře včetně programu, ubytování a vegetariánské stravy je 8900 kč.

Místo máte rezervováno teprve po uhrazení zálohy 3900 kč. Doplatek ceny nejpozději týden před příjezdem. Počet míst je omezen kapacitou chalupy, což je přibližně 10 lůžek, proto se v případě zájmu přihlaste včas. Kontakt pro přihlášení:  jana@zahradyzivota.cz

Těšíme se na krásná letní setkávání s vámi a rostlinkami, na neobyčejném, vyladěném energetickém místě, v chalupě U BYLINÁŘKY, Na Přehájku.

Přehájek