Co pro vás připravujeme…

zahrada_na_prehajku

V roce 2021 budou opět v ukázkové přírodní zahradě Na Přehájku probíhat semináře zahradnické i bylinkářské. Pokud chcete účast na semináři věnovat někomu jako dárek, můžete u nás zakoupit dárkový poukaz. Program jednotlivých seminářů najdete v kolonce kurzy a semináře. Začínáme v 10 hodin, předpokládaný konec je v 16 hodin. Cena těchto celodenních seminářů je 750 kč.

Letos budou bylinkářské semináře rozděleny tématicky, na jarní bylinky, Svatojánské bylinky a letní bylinky. Budeme se tak vždy konkrétněji zabývat léčivými rostlinami, které aktuálně můžeme nalézt v zahradě, nebo v okolní přírodě.

Ve spolupráci s dalšími lektory pro vás také na léto 2021 připravujeme víkendové pobytové akce pro ženy. Nosnými tématy těchto seminářů budou bylinky pro ženy, přírodní kosmetika, výživové poradenství, styly oblékání v souladu s duší, a mnohé další… Program bude doplněn o meditace a sdílení v ženském kruhu. Cena tohoto dvoudenního semináře je 1700 kč.

V červnu nás můžete navštívit v rámci celostátní akce víkend otevřených zahrad, otevřeno bude 12 - 13.6 2021. Vždy od 10 do 16 hodin. Budou probíhat komentované prohlídky a zahraje nám živá hudba. V zahradě bude možno zakoupit sazenice květin, bylin, a různých domácích produktů. Vstupné je dobrovolné. Těšíme se na vaši návštěvu.

venkovska_zahrada